Lontano Pobierz Download Torrent

Lontano Pobierz Download Torrent

Nov. 16, 202122 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos

What's happening?

Ibrahim jest pracującym we Włoszech afrykańskim imigrantem. Zarabiając na życie jako dostawca jedzenia w czasie pandemii COVID-19, z trudem wiąże koniec z końcem. Tęskniąc za rodziną, bohater decyduje się na handel narkotykami, by zarobić więcej pieniędzy i umożliwić sobie tym samym podróż powrotną do kraju pochodzenia. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Gdzie można obejrzeć film Lontano?

Na tej stronie znajdziesz ponad tysiąc filmów oraz cały film Lontano online. Jeśli szukasz sprawdzonej strony, która umożliwi Ci obejrzenie filmu Lontano cda? to są u nas dostępne opisy najnowszych premier filmowych takich jak np. Lontano film 2021 zalukaj do obejrzenia bez limitu transferu w bardzo dobrej jakości. Zaglądaj na naszą stronę regularnie, ponieważ systematycznie dodawane są nowe filmy, najnowszy to Lontano cały film . Pamiętaj, aby uzyskać dostęp do bazy filmów, należy dokonać pełnej rejestracji w serwisie. Zapraszamy do obejrzenia nowości filmowych.

Lontano – Obsada

W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd. Nie zabraknie jednak również nowych twarzy! Podczas castingu do filmu Lontano bez limitu nastąpiło wiele zmian w obsadzie. Są to przede wszystkim zmiany podyktowane zmianą scenarzysty. Czy wpłynie to znacząco na jakość filmu? Pozostaje nam poczekać do premiery. Po dokładne informację zapraszamy w zakładkę obok – Obsada.

Kiedy premiera filmu Lontano?

Kiedy film trafi do kin na całym świecie (w tym w Polsce) lub na popularne platformy streamingowe? Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery tego filmu. Lontano będzie dostępny dla widzów i widzek w Polsce na pewno w 2021 roku. UPDATE: Film już dostępny w naszym serwisie.


Zobacz również inne nasze filmy online


Aby oglądać za darmo zarejestruj się!
Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje krócej niż minutę!

Czasami nasze serwery bywają przeciążone, dlatego też trzeba założyć konto.

Lontano Pobierz Download Torrent
Tytuł oryginalny Lontano
Udostępniono 0

Może Ci się również spodobać:

Pozostaw komentarz

Imię *
Dodaj swoją nazwę
Email *
Twój email nie będzie widoczny